Ар'єв: Юристка, що "оцінювала" офшори Порошенка, "глибока і переконана" ватниця

Народний депутат Володимир Ар'єв оприлюднив скріншоти зі сторінки юристки Єлени Константіноу, які доводять її "ватний" світогляд
Depo.Влада
22 травня 2016 15:16
ФОТО: depo.ua

"Є суттєве доповнення до інформації хто така юристка Єлена Константіноу, яка “оцінювала” ситуацію у розслідуванні про так званий вивід грошей Порошенком", - написав Ар'єв на своїй сторінці у "Фейсбуці".

"Можна сперечатися щодо її минулого, але сьогодні вона є найсправжнісінькою ватницею. Глибокою і переконаною. Докази нижче на її сторінці у Фейсбуці. Тому ще раз підкреслю - звертатися за оцінкою до таких “експертів” щодо оцінки дій українського Президента, все одно що просити серійного вбивцю розповісти про гуманізм. Чому прямо до російського прем’єра Медведева не звернулися? Той в офшорних схемах розуміється як ніхто. Але цікаво і те що ватницю-юристку для українського розслідування авторизував міжнародний консорціум розслідувачів. Хочу вірити що просто не подумали. Настрої “експертки” читайте в коментарях, бо навіть ФБ чомусь контент не пропускає", - додав нардеп.

"Достатньо щоб розуміти, чия думка розганяється? Напевно, варто перевіряти не тільки факти, але і експертів, які їх коментують. Бо свідоме використання такої юристки виглядає вкрай підозрілим", - додав Ар'єв.

Ар'єв: Юристка, що

Ар'єв: Юристка, що

Ар'єв: Юристка, що

Більше новин політики читайте на Depo.Влада