Ар'єв: ПАРЄ поки не розглядає вигнання Росії

Члени ПАРЄ поки не розглядають вигнання Росії, схиляючись до збереження нинішнього статус-кво
Depo.Влада
23 жовтня 2016 08:35
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю Радіо Свобода заявив глава української делегації в ПАРЄ, народний депутат Володимир Ар'єв, передає Depo.ua з посиланням на Ліга.net.

"В принципі, мої колеги поки що розглядають не вигнання Росії з ПАРЄ, а збереження нинішнього статус-кво. А обмежити їх у праві голосувати, у праві брати участь в спостереженні за виборами і обмежити їх участь в керуючих органах асамблеї. Це все дуже логічно" , - зазначив Ар'єв.

Він зазначив, таке компромісне рішення Росію не влаштовує.

"Вони ніколи на компроміси не йдуть. Розумієте, Росія діє за принципом "все або нічого". І в Європі такий підхід просто не сприймається. Тому що там давно вже вважають, що світ далеко не чорно-білий", - сказав Ар'єв.

Разом з тим Ар'єв підкреслив, що в української делегації абсолютно чітка позиція: неможливість зниження рівня санкцій відносно Росії.

10 жовтня, президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт наполягав на те, що асамблея повинна зробити все необхідне для повернення в пленарний зал представників Росії, які залишили ПАРЄ через санкції.

Однак на цей момент делегація Росії все ще не бере участі в засіданнях ПАРЄ.

Голова Держдуми Росії В'ячеслав Володін заявив, що російська делегація повернеться до Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) тільки при відновленні всіх її прав, включаючи право голосу.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада