Ар`єв: Brexit не принесе Україні нічого доброго

Президент Комітета ПАРЄ з питань культури, освіти, науки і медіа Володимир Ар`єв заявив, що після виходу Британії з Європейського Союзу Україну можуть туди не прийняти
Depo.Влада
24 червня 2016 11:04
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передає depo.ua.

"Brexit. Британія проголосувала за вихід. Це землетрус, наслідки якого ЄС буде розгрібати довго. Що для України? Якщо стисло - абсолютно нічого доброго. Євросоюз закриється від будь-яких зовнішніх подразників і ліквідовуватиме внутрішні, щоб не пішла ланцюгова реакція. Тому, санкції проти РФ, дуже вирогідно почнуть поступово знімати з 2017, а безвізовий для нас, Грузії та Туреччини відкладеться на невизначений час. Все буде пояснюватися завданим ударом, який насправді є тектонічним.

Нам в цих умовах треба навчитись єднатись для захисту від ворога, який активізується на всіх напрямках. Без єдності, якої забракло ЄС, ми не вистоїмо. А повинні. Заради тих, хто заплатив за Незалежність життям", - написав він.

Нагадаємо, на референдумі 23 червня 52% британців проголосували за вихід країни з ЄС і лише 48% - за те, щоб залишитися. Явка склала 72,16%.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

Читайте також: