Апеляцію на арешт Корбана продовжать розглядати у лютому

Суд відклав розгляд апеляційних скарг захисту Геннадія Корбана на арешт політика на 11.00 2 лютого
Depo.Влада
25 січня 2016 11:30
ФОТО: depo.ua

Про це на свої сторінці у "Фейсбуці" повідомила голова прес-служби партії УКРОП Євгенія Кравчук, передає depo.ua.

Суд мотивував це необхідністю обладнати залу засідань у відповідності до вимог Європейської конвенції з прав людини

Захист Геннадія Корбана заперечував проти відкладення, нагадавши, що прокуратура, чомусь, звинувачує у затягуванні справи саме адвокатів.

"Людина перебуває під вартою, перебуває незаконно, за замовним рішенням, – сказала адвокат Оксана Томчук. – Я вважаю, що, передусім, адвокати, прокуратура, суд мають дбати про захист основного права людини – права на свободу. Враховуючи те, що апеляція триває більше місяця, а ми ще не розглядали скарги по суті, я вважаю за неможливе перенесення розгляду цієї справи. Неприпустимо тримати людину в неволі, прикриваючись захистом її ж прав. Я прошу суд розпочати розгляд скарг по суті, продовживши сьогоднішнє засідання".

Геннадій Корбан підтримав позицію свого захисника. "Я на сьогоднішній день очолюю одну з найбільших і найпотужніших партій - УКРОП. Я не хочу, щоб хтось думав, що ми ховаємося від правосуддя, і що ми затягуємо справу. Я підтримує клопотання своїх адвокатів. Я не вважаю себе злочинцем, і не вважаю, що мене, лідера політичної партії, можна тримати у в’язниці, щоб я не міг здійснювати свою політичну діяльність".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада