Апеляційну скаргу на арешт Сущенко розглянуть 27 жовтня, - Фейгін

Оскарження арешту українського журналіста Романа Сущенко розглянуть 27 жовтня в Мосміськсуді
Depo.Влада
17 жовтня 2016 21:49
ФОТО: depo.ua

 Про це у "Фейсбуці" повідомив адвокат Сущенко Марк Фейгін, передає Depo.ua.

"27 жовтня буде розглянута скарга на арешт Романа Сущенко в Мосміськсуді", - йдеться в повідомленні.

Фейгін заявив, що вони з Сущенко будуть дотримуватися колишньої стратегії, але шанси на зміну запобіжного заходу він вважає нульовими.

"Сьогодні вони представили документи на предмет призначення низки експертиз. Ми з Романом Володимировичем обговорили, прийняли певні рішення. Ми дотримуємося колишньої стратегії. Я вважаю ці шанси на зміну запобіжного заходу, - ред.) нульовими. Ніхто цю запобіжний захід не скасує. Тим більше враховуючи, що суд буде проходити в закритому режимі, складно буде апелювати до ЗМІ, які могли б дати оцінку представленим доказам тих і інших. За протоколами, які я бачив і вивчав, чи були порушення при затриманні Романа Володимировича. Обрання запобіжного заходу процесуально, на мою думку, було винесено рішення без урахування всіх запущених щодо нього утиску прав", - каже Фейгін.

Також адвокат розповів про умови, в яких перебуває український журналіст.

"У нього (Сущенко, - ред.) все в порядку. Йому вже 30 кг посилок занесено. У нього ні побутових, ні інших проблем немає", - додав він.

Нагадаємо, що 30 вересня ФСБ Росії затримала в Москві журналіста Укрінформу Романа Сущенко за підозрою в шпигунстві. У російської спецслужби вважають, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. В українській розвідці причетність до Сущенко відомства не підтверджують.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада