Апеляційний суд визнав арешт Бочковського законним

Апеляційний суд Києва визнав законним і залишив у силі запобіжний захід у вигляді арешту із заставою 1 182 000 гривень для колишнього голови Держслужби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського
Depo.Влада
7 квітня 2015 17:55
ФОТО: depo.ua

Відповідне рішення суд виніс у вівторок, повідомляє depo.ua з посиланням на "Українські новини".

При цьому в ході судового засідання Бочковський заявив, що за 11 місяців його роботи главою ДСНС не було проведено жодного тендера з закупівлі пально-мастильних матеріалів для відомства.

Також він заперечує, що начальники управлінь служби у Волинській і Вінницької областях давали проти нього свідчення й заявляли про хабарництво з його боку.

Водночас прокурор на засіданні суду повідомив, що свідчення проти Бочковського дав ще один високопоставлений чиновник із керівництва ДСНС, ім'я якого він відмовився назвати.
Крім того, за словами прокурора, кримінальне провадження проти екс-голови служби було розпочато за заявою двох депутатів Верховної Ради.

Також прокурор повідомив, що при обшуку у відомстві вилучили 3 агентських договори, дати на яких можуть вказувати на те, що Бочковський збирався скоїти злочин.

Апеляційний суд врахував ці аргументи й відхилив апеляцію адвокатів екс-голови ДСНС.

Нагадаємо, 25 березня Бочковського і його заступника Василя Стоєцького затримали на засіданні Кабінету міністрів через підозру в корупції при закупівлі паливно-мастильних матеріалів для ДСНС у компаній "Юкойл" і "Альянс".

28 березня підозрюваних заарештував суд, але через 4 дні вони вийшли під заставу 1,82 млн гривень.