Антонищак: "Балалаєчники" з "Народного фронту" як щурі тікали під час штурму Майдану (ВІДЕО)

Замість того, щоб робити собі піар на пустому місці, нехай депутати з "Народного фронту" займуться написанням законопроектів, необхідних, щоб вивести країну з кризи
Depo.Влада
9 вересня 2016 14:14
ФОТО: depo.ua

Так, влаштоване у четвер депутатами з "Народного фронту" шоу з балалайками у Верховній Раді прокоментував депутат об’єднання "Народний контроль" Андрій Антонищак, повідомляє depo.ua.

"Нашу партію "Народний контроль" і Дмитра Добродомова вони звинувачують у "співпраці з Москвою", кажуть, що ми – "агенти Кремля". Я керував сотнею на Майдані, і тих депутатів "балалаєчників", котрі про це заявляють, я не бачив 18 лютого під час розстрілів активістів на Інститутській. Коли Майдан горів, то вони всі втікали як щурі", – констатував він.

Антонищак наголосив, що може поіменно назвати тих, сьогоднішніх депутатів, в тому числі жінок, які  тоді не побоялися і лишилися там.

"І якщо слухати "Народний фронт,  виходить, що я і Богдан Матківський з "Народного контролю", які після Революції Гідності створювали Батальйон ім. Кульчицького і пішли добровольцями на фронт Батьківщину захищати – також "рука Москви", – наголосив нардеп.

Він зазначив, що звинувачення на адресу "Народного контролю" – це помста "Народного фронту", рейтинги якого обвалилися, за відкриту критику уряду Яценюка та викриття корупційних оборудок нардепа Пашинського.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада