Антирейтинг політичних туристів очолили один губернатор, три міністри і мер Глухова Терещенко, - ЗМІ

У ТОП-5 іноземних "реформаторів", які не лише не виправдали кредит довіри, але й нашкодили Україні, увійшли Саакашвілі, Абромавичус, Квіташвілі, Терещенко і Яресько
Depo.Влада
30 вересня 2016 15:31
ФОТО: depo.ua

Як наголошується в рейтингу, іноземним державним менеджерам, які були запрошені провести реформи в Україні, так і не вдалося здійснити задумане, повідомляє depo.ua" target="_blank">Depo.ua з посиланням на "Українські новини".

Так, першу позицію зайняв екс-глава Грузії, а сьогодні одеський губернатор Міхеіл Саакашвілі. "Популізм Саакашвілі не конвертувався в реальні результати. Серйозних інвестицій Одеська область так і не дочекалася", – повідомляється в статті.

Поміж "досягнень" другого номера рейтингу Абромавичуса: скандал з 2,6 тоннами бурштину "Укрбурштину", яким керував протеже міністра, два скандали з держпідприємствами та отримання від приватизації 0,85% від плану.

Від екс-міністра охорони здоров’я Олександра Квіташвілі, який займає третю позицію, чекали повного перезавантаження української медичної системи. Але грузинський "реформатор" не зміг перемогти корупцію навіть у своєму міністерстві – його заступник був звинувачений у порушенні антикорупційного законодавства.

За майже рік мерства в Глухові Мішеля Терещенка, четвертого номера в антирейтингу за версією видання, нічого не змінилося. Терещенко отримав звання "Ворога преси" і продовжив займатися власним бізнесом. "Крім популістських заяв та прохань розпустити міськраду, від Терещенка глухівчани так нічого і не дочекалися", – зазначають автори ТОП-5.

П’ятий номер списку, Наталія Яресько, на думку авторів рейтингу, була затятим прихильником підвищення тарифів та зменшення соціальних виплат. "Обіцяних міністром найнижчих в Європі податків із зарплат українцям чекати ще довго", – резюмує Депо.

Як відомо, дружина екс-президента Грузії, нині губернатора Одеської області України Михеіла Саакашвілі Сандра Руловс повідомила про те, що найближчим часом її чоловік повернеться до Грузії.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада