Антикорупційники з'ясовують, як Постного "накачали" метамфетаміном

Представники антикорупційних структур з'ясовують, яким чином у кров фігуранта "газової справи" Валерія Постного потрапив препарат метамфетамін, що має седативну дію
Depo.Влада
2 липня 2016 12:18
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Роман Синків, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ"

"Ми з'ясовуємо, яким чином метамфетамін потрапив у кров Постного. Лікарі стверджують, що цей препарат не входить до складу жодного лікарського засобу, якими його лікують. Ми припускаємо, що метамфетамін Постному вколов хтось сторонній, щоб він був у такому стані, як є зараз. Цей препарат має седативну дію, він вводить у стан одурманення, коли людина не розуміє що відбувається", - сказав прокурор.

Він додав, що Апеляційний суд Києва доручив представникам НАБУ охороняти Постного у палаті до наступного судового засідання, яке відбудеться 20 липня, аби таким чином унеможливити у подальшому введення сторонніми подібних препаратів. НАБУ також має забезпечити проведення судово-медичної експертизи, яка встановить, чим спричинений такий стан здоров'я Постного. "Родичі не надають частину документів, які можуть допомогти точно встановити його діагноз, а лікарі без історії хвороби за це не беруться", - заявив Синків.

Нагадаємо, у п'ятницю спецзагін НАБУ доправив Постного із міської лікарні швидкої допомоги до Апеляційного суду Києва, де мала розглядатись скарга бюро про збільшення для нього застави до 1 млрд 600 млн грн. Однак суд перенесли через те, що підозрюваний був непритомним.

Більше про політичне життя читайте на Depo.Влада