Антикорупційне бюро й досі не має офісу та співробітників

Голова Національного антикорупційного бюро досі є єдиним працівником цього органу
Depo.Влада
27 квітня 2015 12:14
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив директор Антикорупційного бюро Артем Ситник, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

За його словами, формування основного штату слід очікувати на початку літа. До цього часу повинна сформуватися громадська рада і кілька конкурсних комісій.

"З одного боку, я вдячний законодавцю за "конкурсний" принцип формування штату, адже це дає мені можливість направляти всіх бажаючих долучитися до роботи в НАБУ (а їх багато) на конкурс. З іншого боку, ця процедура займає трохи часу", - сказав Ситник.

За його словами, першими будуть проводитися конкурси на посади ІТ-фахівців.

"За законом НАБУ повинна мати доступ до всіх баз даних, розпорядником яких є держава. У технічному плані це дуже складне завдання, тому спочатку потрібно набрати технічний персонал", - пояснив голова бюро.

Він також повідомив, що НАБУ поки не отримало і власного приміщення. "Вчора ми дивилися кілька приміщень, втім, жодне не задовольнило наші вимоги", - сказав Ситник.

Глава Бюро зізнався, що не хоче, щоб його офіс був схожий на ГПУ, "коли після вхідних дверей потрапляєш в прохідну і чекаєш справедливості за ґратами".

Після запуску повноцінної роботи, в Бюро буде кілька людей, які безпосередньо будуть працювати з громадянами, що накладає додаткові обмеження на необхідне приміщення.

Нагадаємо, раніше представник президента у Кабінеті міністрів Олександр Данилюк заявив, що Національне антикорупційне бюро запрацює на повну щонайменше за півроку.