Антикорупціонер Шабунін не хоче, щоб "грантоїди" декларували свої статки

Керівник "Центру протидії корупції" Віталій Шабунін закликає нардепа Юрія Дерев'янка відкликати свій законопроект №5318, який передбачає заповнення е-декларацій антикорупціонерами, які фінансуються за рахунок іноземних грантів
Depo.Влада
3 листопада 2016 12:23
ФОТО: depo.ua
Антикорупціонер Шабунін не хоче, щоб "грантоїди" декларували свої статки
Антикорупціонер Шабунін не хоче, щоб "грантоїди" декларували свої статки

Про це він написав на своїй своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"Юрій Дерев'янко, ви прямо зараз можете відкликати свій законопроект про "іноземних агентів" //bit.ly/2fe9FTu згідно ст.104 Регламенту ВРУ: "Законопроект може бути відкликаний суб'єктом права законодавчої ініціативи, який його вніс, до включення такого законопроекту до порядку денного сесії Верховної Ради. Прямо зараз пишете заяву про відкликання, кладете на стіл Спікеру і питання закрито", - закликав Шабунін.

У свою чергу, Дерев'янко у відповідь на це зазначив, що законопроеет проект 5318 вже внесений до порядку денного і зняти його не можна. "Ч.1 ст. 104 Регламенту передбачає, що законопроект може бути відкликаний суб'єктом права законодавчої ініціативи, який його вніс, до включення такого законопроекту до порядку денного сесії Верховної Ради...Усі техніко-юридичні правки ми можемо здійснити до підготовки законопроекту до другого читання", - пояснив Дерев'янко у  Facebook. При цьому він додав, що цей законопроект, окрім громадських активістів, зобов’язує декларувати свої статки членам НКРЕКП, НАЗК, Рахункової палати та керівники постійно діючих статутних органів політичних партій. 

Водночас у представництві ЄС виступили проти даного законопроекту. "Проект закону # 5318 йде врозріз з боротьбою з корупцією", - повідомили у представництві.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада