Американський прокурор, що посадила Лазаренка, навчатиме детективів НАБУ

Колишній федеральний прокурор в США Марта Борщ, яка домоглася ув’язнення українського екс-прем’єр-міністра Павла Лазаренка, прибуде в Україну навчати детективів НАБУ та антикорупційних прокурорів прийомам викриття корупції на найвищому рівні
Depo.Влада
15 червня 2016 10:40
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на громадську організацію Тransparency International Україна.

"Україна і Центр протидії корупції спільно з Посольством США вирішили запросити пані Борщ як американського експерта, що була залучена в український контекст і знайома з особливостями української корупції. Помічниця прокурора США розслідувала кримінальну справу проти Лазаренка протягом шести років. Борщ домоглася визнання Лазаренка винним за всіма пунктами звинувачення, в результаті чого його ув’язнили, а після завершення справи вдалася до приватної юридичної практики", – йдеться у повідомленні.

Також тренінги допоможуть дати поштовх справам проти Віктора Януковича, визнаного Transparency International найбільшим корупціонером сьогодення.

Марта Борщ – досвідчений юрист, яка 12 років працювала федеральним прокурором у прокуратурі Північного округу Каліфорнії. Протягом 2 років очолювала відділ по боротьбі з організованою злочинністю і протягом року керувала відділом по боротьбі з шахрайством в сфері цінних паперів. Після закінчення кар’єри федерального прокурора 7 років була партнером міжнародної юридичної фірми Jones Day, після чого заснувала власну юридичну компанію.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада