Американський генерал спростував слова Савченко і похвалив "Сі-Бриз"

Керівник Сі-Бриз-2016 з боку США, капітан першого рангу Річард Драмерхаузерн заявив, що задоволений навчаннями спільно з українськими військовими
Depo.Влада
27 липня 2016 17:15
ФОТО: depo.ua
Американський генерал спростував слова Савченко і похвалив "Сі-Бриз"
Американський генерал спростував слова Савченко і похвалив "Сі-Бриз"

Так він прокоментував заяву народного депутата України Надії Савченко про нібито незадоволення американцями роботою українського командування, повідомляє depo.ua з посиланням на InfoResist.

"Я дуже задоволений нашими навчаннями, особливо нашої амфібійною операцією, тим, що у нас всі учасники проявили високий професіоналізм і високий рівень взаємодії. І я б хотів сказати, що той факт, що ми показуємо таку взаємодію, демонструє, що ми в змозі проводити операції спільно. Все пройшло за нашим планом і з урахуванням всіх заходів безпеки", - сказав він, коментуючи заяву Савченко про нібито невдоволення американцями роботою українського командування.

Річард залишився задоволений тим, як проходять ці навчання, попри крайню складність.

"У цьому році наш Сі-Бриз проходить в дуже складній обстановці. Самі по собі вчення дуже складні: ми ще до цього жодного разу не проводили таких складних навчань, і тому ми дуже задоволені тим, як вони проходять. Для нас, і для всіх учасників навчання це є іспитом", - сказав він.

Драмерхаузерн також прокоментував заяву Савченко про нібито запізнення українських генералів на корабель.

"До теперішнього моменту ми дотримуємося нашого графіка навчань. Ми планували дуже багато всяких заходів і всі вони були виконані. Я дуже задоволений участю всіх сторін в цих навчаннях", - сказав він.

Нагадаємо, що Савченко сьогодні сповістила, що висадку десанту на навчаннях затримали на 40 хв. через те, що українські генерали прилетіли на корабель із таким запізненням, а потім ще й робили селфі.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада