Американський Forbes відібрав у Курченка права на використання їхнього бренду

Американський видавничий дім Forbes заявив, що "Forbes Україна" більше не має права використовувати цей бренд, а також контент видання
Depo.Влада
8 серпня 2015 14:48
ФОТО: depo.ua

Цей крок пов'язаний з тим, що 30 липня американський уряд включив Сергія Курченко, власника UMH Group, до списку санкцій. Про це повідомила старший віце-президент з корпоративних комунікацій Forbes Media Мія Карбонелл, пише depo.ua з посилання на ain.ua.

За її словами, Forbes обмежив використання ліцензії для "Forbes Україна" ще в минулому році (тоді видавництво відмовлялося від детальних коментарів, посилаючись на юридичні процедури). З тих пір UMH продовжувало випуск журналу і підтримку сайту з брендом Forbes. Але 30 липня цього року уряд США вніс Курченко в список персон, які потрапляють під дію санкцій. Це забороняє американським компаніям, таким як Forbes, вести справи з Курченко прямо або опосередковано (в компаніях, де у бізнесмена частка становить 50% або більше). І це стосується, зокрема, UMH Group.

"Відповідно до розпорядження американського уряду, Forbes на 6 серпня 2015 зробив всі дії, щоб відмовити "Forbes Україна в доступі до контенту і бренду. У зв'язку з цим, Forbes більш не надає UMH Group авторизований доступ до бренду Forbes для сайту UMH або доступ до домену forbes.ua", - йдеться в повідомленні представника компанії.