Американські спостерігачі назвали минулі вибори найчеснішими за 20 років

Позачергові парламентські вибори в Україні, які відбулися в неділю, 26 жовтня, є найбільш чесними за останні 20 років спостереження американської місії Українського конгресового комітету Америки
Depo.Влада
27 жовтня 2014 16:30
ФОТО: depo.ua
Американські спостерігачі назвали минулі вибори найчеснішими за 20 років
Американські спостерігачі назвали минулі вибори найчеснішими за 20 років

Про це сьогодні на брифінгу в Києві заявила голова УККА Тамара Олексій, оголошуючи попередні результати спостереження за виборчим процесом, передає ДеПо з посиланням на Укрінформ.

«Ці парламентські вибори були найбільш чесними з тих, які я бачила, починаючи з 1994 року», - зазначила Тамара Олексій.

Вона зазначила, що 105 спостерігачів від УККА побували в дев'яти регіонах України: у Дніпропетровській, Харківській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Запорізькій, Закарпатській і Житомирській областях, у Києві та Київській області - і відвідали понад 300 виборчих дільниць в Україні і закордонному виборчому окрузі.

«Голосування проходило у відкритій і вільній атмосфері», - заявила Олексій.

Віце-президент УККА Андрій Футей також зазначив, що місія не зафіксувала систематичних порушень на цих позачергових виборах.

«Наші спостерігачі не побачили «каруселей», підкупу виборців. Ми бачили обмежену кількість порушень», - заявив він.

Остаточний звіт про проведення позачергових парламентських виборів спостерігачі пообіцяли оприлюднити вже у вівторок, 28 жовтня.

Раніше спостерігачі від Європарламенту визнали вибори в Раду демократичними та вільними.

Нагадаємо, що представники ОБСЄ, ГУАМ, ПАЧЕС та більшості західних структур вже визнали, що голосування пройшло відповідно до міжнародних стандартів.