Аласанія розповів, як на нього всі тиснули і образився Яценюк

Голова Національної телекомпанії України Зураб Аласанія, який написав заяву про звільнення, стверджує, що протягом 2,5 року чиновники і політики намагалися тиснути на редакційну політику "UA:Першого"
Depo.Влада
2 листопада 2016 14:58
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів в інтерв'ю "Українській правді", передає Depo.ua.

"Практично всі прес-служби наших політичних призначенців і депутатів, і міністрів, і служба президента, і АП. Вони всі намагалися дзвонити і тиснути, просити висвітлити ту чи іншу подію. Але тільки в одному з 10 випадків це був інформаційний привід - все інше піар. Ясна річ, у них невдоволення накопичувалося. Ми постійно відмовлялися", - запевнив Аласанія.

Так, за його словами, команда колишнього прем'єра Арсенія Яценюка, який сам підписував призначення Аласанії на посаду,  вимагала, що керівництво каналу рахувалося з її інтересами.

"Тоді була розмова така - іди, працюй, ти ж знаєш, наші інтереси. А коли, як вони порахували, прийшов час їх інтересів, на каналі їх ніхто не відображав. Вони сердилися, бо їх звинувачувала інша політична сила, що канал працює на них. Але коли тут з'явилося розслідування про рюкзаки Авакова - вони взагалі здивувалися",  - сказав Аласанія.

За його словами, попередній прем'єр теж сильно ображений".

"Вони всі думають так – або ти з ними, або ти ворог", - додав директор НТКУ.

Нагадаємо, що генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія 1 листопада написав заяву на звільнення за власним бажанням з посади голови НТКУ, мотивуваши таке рішення неправильним розподілом грошей на Євробачення.  2 листопада Кабмін його звільнив

Читайте також: Як наслідив Аласанія в українському телепросторі

Більше політичних новин читайт