Активісти перекрили Хрещатик, вимагаючи від президента «помножити Кернеса на нуль»

Активісти громадських організацій Харківщини закликають Президента не довіряти міському голові Харкова Геннадію Кернесу та провести низку ротацій у органах місцевої влади в регіоні
Depo.Влада
25 вересня 2014 15:20
ФОТО: depo.ua
Активісти перекрили Хрещатик, вимагаючи від президента «помножити Кернеса на нуль»
Активісти перекрили Хрещатик, вимагаючи від президента «помножити Кернеса на нуль»

Про це на прес-конференції у Києві заявив представник «Харківського громадського форуму» Дмитро Марінін, передає ДеПо з посиланням на «Укрінформ».

«Ми приїхали сьогодні сказати Президенту: Ви повинні пам'ятати одне - що б Вам не розповідав Кернес, можна його слова помножити на нуль. Я говорю словами самого Кернеса, бо жодне його слово нічого не варте. Ця людина може однією рукою оплатити сепаратистські вибрики, а іншою рукою нібито їм завадити... Петре Олексійовичу, не можна грати у наперстки з професійними наперсточниками, так само як не можна сідати грати у карти з шулером», - заявив Марінін.

За його словами, сьогодні більше 200 активістів із Харківщини провели пікет під Адміністрацією Президента, щоб привернути його увагу до ситуації у регіоні. «Ми приїхали не як опоненти Президента, а як найближчі помічники. Та частина Харківщини, яку ми представляємо, - це 99,9 відсотка людей, які переймаються ситуацією у країні... Ситуація ж на Харківщині досить напружена», - застеріг Марінін.

Разом з тим, як повідомив на своїй сторінці у Facebook активіст Автомайдану Віталій Уманець, жителі Харкова сьогодні приїхали до столиці і за допомогою активістів Автомайдану перекрили Хрещатик, щоб звернути увагу влади країни на те беззаконня, яке продовжує чинити «любий друг» режиму Януковича, мер Кернес.

Також протестувальники вимагають проведення дострокових виборів мера Харкова.

«У відповідь київська влада нагнала на Майдан «тітушок» і мусорських тихарів, які провокують людей на бійки і не дають установити символічний намет», - написав Уманець.

Як повідомляв ДеПо, у День прапора України мер Харкова Геннадій Кернес на офіційному заході засвітився на тлі російського триколора, чим буквально підірвав соцмережі.