Активісти вже готуються люструвати наступника Паскала

"Громадський люстраційний комітет" перевіряє інформацію про можливе отримання заступником голови Національної поліції Олександром Вакуленком статусу учасника бойових дій

Про цезаявила голова ради "Громадської люстраційного комітету" Олександра Дрік, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна" .

"Олександр Вакуленко теж є особою, на яку поширюється люстрацыйна заборона. У цієї особи на даний є можливість отримати імунітет, якщо у нього є статус учасника бойових дій. Цю інформацію ми ще перевіряємо. Але якщо з'ясується, що у нього є статус учасника бойових дій, і завдяки цьому він уникає люстрації, найпростіше, що може зробити нинішній керівник Національної поліції - це офіційно вийти разом з ним на прес-конференцію, щоб він пояснив, де, як він воював, за що він отримав статус УБД", - зазначив він.

Раніше керівник Національної поліції України Хатія Деканоїдзе заявила, що кримінальний блок замість подав Василя Паскала, який подав у відставку, буде курирувати інший її заступник Олександр Вакуленко.

Нагадаємо, 30 листопада міністр внутрішніх справ Арсен Аваков прийняв рапорт про відставку першого заступника голови Національної поліції Василя Паскала. Паскал подав у відставку після обурення громадськості у зв'язку з призначенням його на цю посаду.

Кабінет міністрів звільнив Паскала з посади заступника міністра внутрішніх справ, на який він був призначений в грудні 2014 року, 4 листопада у зв'язку з переходом на іншу роботу. 24 листопада стало відомо, що Паскал призначений першим заступником голови Національної поліції – начальником кримінальної поліції.

При цьому в МВС заявили, що Паскал пройшов переатестацію, а у ГПУ немає до нього претензій.

За даними ЗМІ, саме Паскал відповідав за переслідування учасників студентського Майдану. Крім того, його пов'язують з провокаціями, які відбувалися під будівлею Верховної Ради 31 серпня 2015 року. Сам Паскал спростовує ці звинувачення.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада