Активісти вже готуються люструвати наступника Паскала

"Громадський люстраційний комітет" перевіряє інформацію про можливе отримання заступником голови Національної поліції Олександром Вакуленком статусу учасника бойових дій
Depo.Влада
2 грудня 2015 19:28
ФОТО: depo.ua

Про цезаявила голова ради "Громадської люстраційного комітету" Олександра Дрік, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна" .

"Олександр Вакуленко теж є особою, на яку поширюється люстрацыйна заборона. У цієї особи на даний є можливість отримати імунітет, якщо у нього є статус учасника бойових дій. Цю інформацію ми ще перевіряємо. Але якщо з'ясується, що у нього є статус учасника бойових дій, і завдяки цьому він уникає люстрації, найпростіше, що може зробити нинішній керівник Національної поліції - це офіційно вийти разом з ним на прес-конференцію, щоб він пояснив, де, як він воював, за що він отримав статус УБД", - зазначив він.

Раніше керівник Національної поліції України Хатія Деканоїдзе заявила, що кримінальний блок замість подав Василя Паскала, який подав у відставку, буде курирувати інший її заступник Олександр Вакуленко.

Нагадаємо, 30 листопада міністр внутрішніх справ Арсен Аваков прийняв рапорт про відставку першого заступника голови Національної поліції Василя Паскала. Паскал подав у відставку після обурення громадськості у зв'язку з призначенням його на цю посаду.

Кабінет міністрів звільнив Паскала з посади заступника міністра внутрішніх справ, на який він був призначений в грудні 2014 року, 4 листопада у зв'язку з переходом на іншу роботу. 24 листопада стало відомо, що Паскал призначений першим заступником голови Національної поліції – начальником кримінальної поліції.

При цьому в МВС заявили, що Паскал пройшов переатестацію, а у ГПУ немає до нього претензій.

За даними ЗМІ, саме Паскал відповідав за переслідування учасників студентського Майдану. Крім того, його пов'язують з провокаціями, які відбувалися під будівлею Верховної Ради 31 серпня 2015 року. Сам Паскал спростовує ці звинувачення.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада