"Інтер" знову пікетують: Активісти влаштували коридор ганьби політикам на ефірі

Активісти організації "Вільні Люди" влаштували пікет біля студії програми "Чорне дзеркало", що виходить на телеканалі "Інтер"
Depo.Влада
23 вересня 2016 22:33
ФОТО: depo.ua

Мітингувальники чекають на політиків, які беруть участь у програмі, щоб влаштувати їм коридор ганьби та вручити "премії імені Кисельова-Шувалова", передає depo.ua.

Активісти влаштували коридор ганьби політикам, які беруть участь у ефірах "Інтера" - фото 1

"Тих осіб, які будуть ходити на "Інтер", активісти громадського руху "Вільні люди" будуть фіксувати, показувати і доносити це до українського суспільства", - зазначив представник організації.

Активісти влаштували коридор ганьби політикам, які беруть участь у ефірах "Інтера" - фото 2

Раніше близько сотні активістів організації провели пікет під СБУ з вимогою депортувати головного ідеолога інформаційної політики "Інтера" громадянина  Ігоря Шувалова. Окрім того, вони закликали українських політиків не давати коментарів телеканалу, не відвідувати його телеефіри та не спілкуватися з його журналістами.

"Особи, які продовжуватимуть співпрацю з російськими пропагандистами "Інтеру" вважатимуться зрадниками національних інтересів та адептами "русского міра" в Україні", - йдеться у заяві "Вільних Людей", які вже почали викладати у Facebook прізвища політиків, які беруть в ефірах телеканалу "Інтер".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада