Активісти вимагають взагалі відлучити Паскала від правоохоронних органів

Громадські активісти вимагатимуть повної заборони для Василя Паскала, який подав у відставку з посади першого заступника голови Національної поліції, працювати у правоохоронних органах
Depo.Влада
30 листопада 2015 11:13
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявила голова ради "Громадського люстраційного комітету" Олександра Дрік, передає depo.ua.

"Паскал вже 1,5 року як не повинен працювати в правоохоронних органах. Ми боролися з цим через суди, журналістські розслідування, звернення, акції. І те, що ми з таким трудом вимагаємо того, що вже давно повинно було бути, показує, що ми тільки на початку боротьби з системою. Ми будемо вимагати, щоб Паскал не працював в органах. Крім нього, у нас ще багато таких чиновників", - сказала вона.

Дрік вважає, що Паскал прикривається розкриттям злочинів проти учасників Революції Гідності.

"Коли вперше з'явилася ця інформація (Паскал начебто сприяв розкриттю злочинів Євромайдану. – ред.), запитали безпосередньо Ігоря Луценка, Тетяну Чорновол. І знаєте, що вони сказали? Справи не розслідувані. Тому той цинізм, який ми бачимо в цій ситуації, коли Паскал прикривається розкриттям цих злочинів, це є той цинізм, щоб маніпулювати свідомістю суспільства", - зазначила вона.

Нагадаємо, що призначення 24 листопада Василя Паскала першим заступником голови Національної поліції – начальником кримінальної поліції викликало обурення в суспільстві: його вважають причетним до репресій проти Євромайдану.

Учора глава МВС Арсен Аваков заявив про те, що Паскал подав рапорт про відставку і опублікував публічну заяву чиновника.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад