Активісти склали ТОП-7 "перемог" і "зрад" Ради за рік (ІНФОГРАФІКА)

Верховна Рада VIII скликання за рік так і не поборола кнопкодавство, не оприлюднює свій кошторис, однак стала працювати більш прозоро

Такі результати моніторингу діяльності парламенту оприлюднив громадянський рух "Чесно", передає depo.ua.

Уперше стали доступними списки помічників народних депутатів, а парламентські комітети стали регулярно викладати протоколи та стенограми засідань.

Водночас активісти фіксують, що у парламентському інституті залишається низка проблем: порядок денний не оприлюднюють завчасно, а депутати продовжують голосувати "за того хлопця" – кнопкодавити.

Активісти склали ТОП-7 "перемог" і "зрад" Ради за рік (ІНФОГРАФІКА) - фото 1

В деяких питаннях активісти фіксують регрес.

"Навіть за часів Януковича парламент ухвалював в залі та викладав свій кошторис. Тепер рішення не ухвалюють у залі, а сам кошторис є менш детальним. На тлі збільшення прозорості загалом цей "крок назад" виглядає особливо некрасиво ", - зазначив аналітик руху Павло Миронов.

Також активісти вважають, що проміжні вибори у 205 окрузі, які відбулися із багатьма порушеннями, дуже шкодять легітимності парламентського інституту.

Нагадаємо, що сьогодні голова Верховної Ради Володимир Гройсман прозвітувався за рік роботи парламенту.  Громадянська мережа "Опора" визнала підвищення ефективності у роботі законодавчого органа

Більше новин політики читайте на Depo.Влада