Активісти розповіли про підкуп виборців у Чернігові

Громадські активісти називають найрезонанснішими порушеннями під час виборчої кампанії до Верховної Ради в чернігівському окрузі №205 дії, спрямовані на підкуп виборців
Depo.Влада
23 липня 2015 16:57
ФОТО: depo.ua

Про це заявив координатор виборчих програм громадянської мережі "ОПОРА" в Чернігівській області Євген Романенко, повідомляє depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна"

За його словами, спостерігачі зафіксували роздачу продуктових пакетів від благодійної організації "Укроп". При цьому кандидат від партії "Укроп" Геннадій Корбан заявив, що не знає про цю благодійну організацію і не має стосунку до людей, які роздавали проднабори.

Представник "ОПОРИ" зазначив, що роздача цих наборів почалася 13 липня, а сьогодні в в п'яти місцях продовжують працювати відповідні намети.

Романенком додав, що скандальною також є кампанія кандидата від "Блоку Петра Порошенка" Сергія Березенка, основним елементом якої є так звані "соціальні договори".

"Фактично - це угода між штабом і агітаторами на поширення агітаційної продукції Але по місту постійно поширюється інформація, що даний інструмент використовується для підкупу виборців та забезпечення цьому кандидату голосів", - сказав спостерігач.

Він також розповів, що громадська організація "Об'єднання "Самопоміч" "влаштовує за участю самовисуванця Володимира Зуба, який є членом партії "Об'єднання "Самопоміч", безкоштовне вимірювання артеріального тиску в наметах, безкоштовні юридичні консультації та екскурсії по місту".

"Це також має ознаки підкупу виборців", - констатував Романенко.

Нагадаємо, що проміжні вибори народного депутата України в чернігівському 205 окрузі відбудуться 26 липня. Спочатку тут зареєструвалися аж 127 кандидатів, але потім 36 - знялися з балотування, тож у виборчому бюлетені 91 прізвище.

Основна боротьба в цьому окрузі розгортається між екс-заступником голови Дніпропетровської обласної держадміністрації Геннадієм Корбаном, якого вважають близьким до олігарха Ігоря Коломойського, а також пропрезидентським кандидатом Сергієм Березенком, який очолює Державне управління справами.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.