Активісти просять Порошенка забрати "Героя" у Савченко

Члени Всеукраїнського Центру допомоги учасникам АТО звернулись до президента України з проханням забрати статус "Героїв України" у низки діячів
Depo.Влада
26 липня 2016 10:25
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у відповідному зверненні, оприлюдненому у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Багато негідних цієї нагороди людей отримали її з рук колишнього президента, який зрадив своїми вчинками і нагороду, і Батьківщину", - йдеться в заяві.

"На жаль, у нашій державі найвище звання – Герой України – не раз було зганьблено такими діячами, як "велика господарниця" Тетяна Засуха чи донецький віршомаз Борис Білаш, єдиною "заслугою" котрого перед Україною була прихильність до його "творчості" Януковича. Борис Дейч, Олександр Баталін та купа інших "героїв" тільки паплюжать це високе звання", - зазначають активісти.

Представники Центру також вважають, що народний депутат Надія Савченко негідна звання Героя України 

"Незламна бранка" за кілька місяців встигла наговорити такого, що заслужила на оплески найбільших українофобів Росії та лідерів терористів. Заклики, промови та численні інтерв’ю народного депутата Надії Савченко не відповідають званню Героя України, а навпаки, швидше заслуговують на звання героя "ДНР" або Російської Федерації", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, 22 липня на сайті президента зареєстрували петицію, в якій просили відібрати у Надії Савченко звання Героя України.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

Мітки: АТО, статус