Активісти показали відео з Сенцовим у Челябінському СІЗО

Громадська спостережна комісія в Челябінську відвідала українського політв'язня Олега Сенцова в СІЗО-3
Depo.Влада
26 лютого 2016 19:08
ФОТО: depo.ua

Сенцова перевели в карантинну камеру після утримання в підвальній, повідомляють активісти, передає depo.ua з посиланням на ТСН.

"Кашляє, але вже не так сильно", - зазначили вони.

Сам Олег розповів, що його утримували в підвалі не тільки в Челябінську, але і в Самарі. Етапований був в Челябінськ минулої п'ятниці.

"Його перевели в карантинну камеру, до цього він сидів у чотиримісній разом з 11 ув'язненими, спали по черзі. Етапи організовуються кожен день, але він чомусь поки що там. Тримається добре. Попереду його чекає етап в Якутію", - розповіли в ГСК.

Так само в цьому ж СІЗО, за словами Сенцова, перебуває й інший кримський активіст Олександр Кольченко. На питання представниці ГСК про його самопочуття, Сенцов посміхнувся і сказав, що у нього все добре.

"Подорожую Російською Федерацією... Дуже цікаво", - прокоментував своє етапування в Якутію режисер. Активісти зазначили, що "оптимізм так і пре" від Сенцова.

Довідка: Сенцов був засуджений Північно-Кавказьким військовим окружним судом до 20 років позбавлення волі 25 серпня 2015 року. Йому були пред'явлені звинувачення в підготовці підриву пам'ятника Леніна в Сімферополі, а також у підпалі офісів "Російської громади Криму" і "Єдиної Росії".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада