Активісти під стінами Насірова вимагають люструвати Гаврилюка та його "сірі схеми" на митниці

В середу під час акції протесту під стінами ДФС знову зібралися митні брокери, приватні підприємці, а також митно-брокерські компанії
Depo.Влада
23 грудня 2015 13:18
ФОТО: depo.ua

Мітингувальники протестували проти реанімації "сірих схем" проходження товару та контрабанди на митниці, у зв'язку з переведенням на чергову керівну посаду Олександра Гаврилюка, повідомили depo.ua організатори мітингу.

Активісти під стінами Насірова вимагають люструвати Гаврилюка та його "сірі схеми" на митниці - фото 1

Активісти під стінами Насірова вимагають люструвати Гаврилюка та його "сірі схеми" на митниці - фото 2

За словами громадських активістів, черговий прихід на ключову посаду колишнього керівника одного з постів на Одеській митниці на Херсонщину грозить недоотриманням в державних бюджет величезних коштів. "За нашими даними, Гаврилюк останні 5 років працював начальником митних постів "ЗАЗ" та "Бонд" в Іллічівську, де перманентно виникають скандали через "ліві", нічийні контейнери, - наголосив громадський активіст Олександр Костенко. – А скільки таких контейнерів в день? А за місяць? Це ж величезні суми!".

Активісти під стінами Насірова вимагають люструвати Гаврилюка та його "сірі схеми" на митниці - фото 3

Активісти під стінами Насірова вимагають люструвати Гаврилюка та його "сірі схеми" на митниці - фото 4

Мітингувальники вимагають перевірити законність перебування на посаді Олександра Гаврилюка та його команди. "Ми звернулися до Романа Насірова, - додав Костенко. – Просто не хочеться вірити, що між Києвом та керівництвом Одеської області існує домовленість щодо переведення Гаврилюка на Херсонщину. Ми виступаємо за прозоре очищення влади від посадовців часів Януковича".

Активісти під стінами Насірова вимагають люструвати Гаврилюка та його "сірі схеми" на митниці - фото 5

Як відомо, це вже не перший мітинг під стінами ДФС. В понеділок, 14 грудня, відбулася акція протесту за очищення теперішньої влади від прибічників колишнього президента. Окремою вимогою було недопущення переведення одного з керівників митного посту на Одещині Олександра Гаврилюка на аналогічну посаду в Херсонську область. У середу 16 грудня, громадські активісти зустрілися з представниками Державної фіскальної служби та офіційно передали свої вимоги. Натомість, представники ДФС пообіцяли розглянути дані питання. Однак, відповіді активісти так і не дочекалися.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада