Активісти назвали причину смерті Гандзюк і звинуватили у замаху на неї конкретних персонажів

Посредником між виконавцями і замовником замаху на Гандзюк назвали Ігоря Павловського на прізвисько "Собака"

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на Facebook-сторінку "Хто замовив Катю Гандзюк?".

"Офіційна причина смерті: поліорганна недостатність та хімічні опіки із залученням 39% тіла внаслідок нападу з використанням хімічної речовини", - говориться у заяві активістів.

Також вони зазначили, що знають замовників замаху на Гандзюк, і назвали конкретні прізвища: "Ми знаємо увесь ланцюг від виконавців, організаторів, посередників до замовників. Ми знаємо за що саме її вбили".

За їм словами, "посередник між виконавцями злочину та замовником - Ігор Павловський. Раніше судимий. Прізвисько "Собака". […] Павловський - колишній офіційний помічник депутата від Партії Регіонів Самойленка. Колишній неофіційний помічник депутата від Партії регіонів Журавка. Журавко зараз в ДНР. Павловський - офіційний помічник народного депутата від Блоку Петра Порошенка Миколи Паламарчука. Паламарачук - вічний смотрящий по темам МВС в Херсонській області".

Активісти зазначили, що "банда Торбіна останні півроку до нападу працювала на Павловського, виконувала його доручення. Саме Павловський передавав грошові кошти за вбивство Каті керівнику групи виконавців - Торбіну. Ігор Павловський передав гроші від Замовника.

Крім того, говориться у заяві, "ми знаємо, що Павловський був готовий здавати Замовника. Відразу після арешту банди виконавців, Павловський чекав зі своїм адвокатом на арешт. Але арештовувати вищі ланки замовних вбивств не в традиціях нашого МВС та ГПУ. Павловський домовився".

Але активісти висловили упевненість, що Павловський відповість за злочин і здасть замовника.

Нагадаємо, 4 листопада активістка Катерина Гандзюк, яка дістала тяжких опіків під час замаху на неї, померла у київській лікарні №2. Їй було 33 роки.

Того ж дня слідчі змінили кваліфікацію нападу на чиновницю Херсонської міськради, кваліфікувавши його як закінчений злочин.

5 листопада Національна поліція передала кримінальне провадження у справі про вбивство Катерини Гандзюк до Служби безпеки України (СБУ).

Також 5 листопада народні депутати пригрозили блокувати трибуну Ради, якщо не буде створено ТСК.

Довідка: Напад на Гандзюк стався 31 липня біля її будинку, молодик плеснув Гандзюк кислотою в обличчя. З опіками Гандзюк ушпиталили. Напад на чиновницю розслідують як замах на вбивство, вчинене з особливою жорстокістю. Замах на вбивство херсонської чиновниці Катерини Гандзюк розслідують як замовний.

Наприкінці вересня Гандзюк записала відеозвернення з лікарняного ліжка. Вона подякувала за хороші слова на її підтримку і за погані слова, адже вони, за її словами, ще більше мотивують вийти з лікарні. Обпечена кислотою жінка зазначила, що має не дуже гарний вигляд, але він кращий, "ніж вигляд справедливості і правосуддя в Україні".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна