Активіст пояснив, чому облив зеленкою "свободівця" Мірошниченка (ДОКУМЕНТ)

Активіст громадської організації "Не мовчи" Орест Гаранджа назвав причину, чому облив зеленкою члена ВО "Свобода" Ігоря Мірошниченка під Печерським райсудом Києва

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Гаранжа вважає, що Мірошниченко тривалий час співпрацював з комуністичною редакцією газети "Київський вісник" та брехав українцям, що продав свій будинок фізичній особі.

Так, за даними активіста, в договорі купівлі-продажу, засвідченому нотаріусом Первушиною, чітко зазначений реальний покупець – ТОВ "Редакція газети "Київський вісник".

"Мене дивує, що "заслужений журналіст України", пан Мірошниченко І.М., не розуміє, чи робить вигляд, що не розуміє, що заради власної вигоди співпрацював з катами українського народу - комуністами. Крім того, на цю особу відкрито два виконавчих впровадження у Дарницькому районі м. Києва на загальну суму понад 5 мільйонів гривень, але це не заважає політику їздити на дорогому позашляховику, говорити телеканалам, я гарно заробляю і т.д.

Вважаю, що, громадянини України, маю право вимагати від політиків відповідальністі за свої вчинки. Українські політики повинні находити в собі мужність і совість задля того, аби, заплямувавши власне ім'я, піти у відставку, поклавши на стіл партквитки і перепросивши перед виборцями за те, що обіцяли і не виконали.

Цього вимагають герої Небесної Сотні, які віддали свої життя задля змін у цій країні.

Мене не дивує, що, після вчорашнього інциденту під Печерським судом, пан Мірошниченко поспішив заявити журналістам, що я його переслідую. Він навіть "діагностував" у мене психічні розлади!

Тому я офіційно вимагаю у Мірошниченка надати документи, які би підтвердили, що я лікувався від психічного захворювання. Інакше екс-депутатові від "Свободи" доведеться відповідати за наклеп у суді. Впевнений, що доможуся від цієї особи спростування недостовірної інформації через суд.

А поки, пане Мірошниченку, маємо до вас три питання:

1. Чи можете ви спростувати, що у виконавчій службі Дарницького району міста Києва є два виконавчі впровадження щодо вас на суму понад 5 000 000 гривень?

2. Може, ви можете підтвердити свої слова, що продали свій будинок приватній особі , а не ТОВ "Редакція газети "Київський вісник"?

3. І насамкінець – чи може перебувати в лавах ВО "Свобода" людина з такими подвійними стандартами, як ви?

Політика подвійних стандартів в українській політиці повинна відійти у небуття.

І якщо політики цього не розуміють – громада повинна допомогти їм це зробити.

Р.S. Якщо Мірошниченко І.М. вважає, що вище вказана інформаціє є не дійсною, має право подати до суду за наклеп", - написав Гаранджа.

У підтвердження свої слів активіст також виклав відповідні документи.

Активіст пояснив, чому облив зеленкою "свободівця" Мірошниченка (ДОКУМЕНТ) - фото 1

Активіст пояснив, чому облив зеленкою "свободівця" Мірошниченка (ДОКУМЕНТ) - фото 2

Активіст пояснив, чому облив зеленкою "свободівця" Мірошниченка (ДОКУМЕНТ) - фото 3

Нагадаємо, 28 жовтня поблизу Печерського райсуду Києва, колишнього нардепа-"свободівця" Ігоря Мирошниченка облили зеленкою.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.