Активіст пояснив, чому облив зеленкою "свободівця" Мірошниченка (ДОКУМЕНТ)

Активіст громадської організації "Не мовчи" Орест Гаранджа назвав причину, чому облив зеленкою члена ВО "Свобода" Ігоря Мірошниченка під Печерським райсудом Києва
Depo.Влада
9 листопада 2015 10:14
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Гаранжа вважає, що Мірошниченко тривалий час співпрацював з комуністичною редакцією газети "Київський вісник" та брехав українцям, що продав свій будинок фізичній особі.

Так, за даними активіста, в договорі купівлі-продажу, засвідченому нотаріусом Первушиною, чітко зазначений реальний покупець – ТОВ "Редакція газети "Київський вісник".

"Мене дивує, що "заслужений журналіст України", пан Мірошниченко І.М., не розуміє, чи робить вигляд, що не розуміє, що заради власної вигоди співпрацював з катами українського народу - комуністами. Крім того, на цю особу відкрито два виконавчих впровадження у Дарницькому районі м. Києва на загальну суму понад 5 мільйонів гривень, але це не заважає політику їздити на дорогому позашляховику, говорити телеканалам, я гарно заробляю і т.д.

Вважаю, що, громадянини України, маю право вимагати від політиків відповідальністі за свої вчинки. Українські політики повинні находити в собі мужність і совість задля того, аби, заплямувавши власне ім'я, піти у відставку, поклавши на стіл партквитки і перепросивши перед виборцями за те, що обіцяли і не виконали.

Цього вимагають герої Небесної Сотні, які віддали свої життя задля змін у цій країні.

Мене не дивує, що, після вчорашнього інциденту під Печерським судом, пан Мірошниченко поспішив заявити журналістам, що я його переслідую. Він навіть "діагностував" у мене психічні розлади!

Тому я офіційно вимагаю у Мірошниченка надати документи, які би підтвердили, що я лікувався від психічного захворювання. Інакше екс-депутатові від "Свободи" доведеться відповідати за наклеп у суді. Впевнений, що доможуся від цієї особи спростування недостовірної інформації через суд.

А поки, пане Мірошниченку, маємо до вас три питання:

1. Чи можете ви спростувати, що у виконавчій службі Дарницького району міста Києва є два виконавчі впровадження щодо вас на суму понад 5 000 000 гривень?

2. Може, ви можете підтвердити свої слова, що продали свій будинок приватній особі , а не ТОВ "Редакція газети "Київський вісник"?

3. І насамкінець – чи може перебувати в лавах ВО "Свобода" людина з такими подвійними стандартами, як ви?

Політика подвійних стандартів в українській політиці повинна відійти у небуття.

І якщо політики цього не розуміють – громада повинна допомогти їм це зробити.

Р.S. Якщо Мірошниченко І.М. вважає, що вище вказана інформаціє є не дійсною, має право подати до суду за наклеп", - написав Гаранджа.

У підтвердження свої слів активіст також виклав відповідні документи.

Активіст пояснив, чому облив зеленкою "свободівця" Мірошниченка (ДОКУМЕНТ) - фото 1

Активіст пояснив, чому облив зеленкою "свободівця" Мірошниченка (ДОКУМЕНТ) - фото 2

Активіст пояснив, чому облив зеленкою "свободівця" Мірошниченка (ДОКУМЕНТ) - фото 3

Нагадаємо, 28 жовтня поблизу Печерського райсуду Києва, колишнього нардепа-"свободівця" Ігоря Мирошниченка облили зеленкою.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.