Активіст: Ляшко відзначив День пам’яті в компанії "регіонала", що навчає Тітушка (ФОТО)

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко відзначав День пам'яті і примирення 8 травня разом з головою Білоцерківської районної організації Партії регіонів, ректором Білоцерківського національного аграрного університету Анатолієм Даниленко
Depo.Влада
11 травня 2016 13:26
ФОТО: depo.ua
Активіст: Ляшко відзначив День пам’яті в компанії "регіонала", що навчає Тітушка (ФОТО)
Активіст: Ляшко відзначив День пам’яті в компанії "регіонала", що навчає Тітушка (ФОТО)

Про це повідомив активіст, голова Київської обласної філії "Товариство Ветеранів АТО" Сергій Мовшук, передає depo.ua з посиланням на Gazeta.ua.

Він додав, що одним з одіозних студентів університету є, зокрема, Вадим Тітушко.

Мовшук також оприлюднив витяг з реєстру Єдиного держреєстру юросіб, і зазначив, що згідно з документом, Даниленко досі є главою Білоцерківської районної організації Партії регіонів. При цьому, згідно з сайтом Київської обласної ради, в цьому органі Даниленко представляє Київську територіальну організацію Радикальної партії.

Активіст: Ляшко відзначив День пам’яті в компанії "регіонала", що навчає Тітушка (ФОТО) - фото 1

Активіст: Ляшко відзначив День пам’яті в компанії "регіонала", що навчає Тітушка (ФОТО) - фото 2

"Найнебезпечніше в цьому "примирення" ПР і РП є те, що горе-ректор очолює в Київській обласній Раді ще і постійну комісію з питань освіти, науки, культури, духовності і релігії. Так само, як і в минулому скликанні – як член партії регіонів, а в історію пан Даниленко вже увійшов не за рахунок Нобелівської премії в галузі сільського господарства, а завдяки "високому рівню підготовки юристів", на зразок знаменитого Вадима Тітушки, який вчиться в БНАУ і понині ",  - підсумував Мовшук.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад