Аксьонов взявся посилено боротися з "тероризмом" - татари готуються до нових репресій

У п'ятницю, 29 липня, глава окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов провів так зване спільне засідання антитерористичної комісії, на якому обговорювалися питання антитерористичної захищеності
Depo.Влада
29 липня 2016 17:25
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні прес-служби "уряду" Криму, передає depo.ua.

"Пріоритетні завдання забезпечення антитерористичної захищеності інфраструктури Республіки Крим необхідно вирішувати незалежно від наявних труднощів. Під час засідання, напередодні підготовки і проведення виборів, прийнято рішення, що дозволяють максимально запобігти загрозі здійснення терористичних актів, в тому числі по готовності сил і засобів оперативного штабу Республіки Крим до дій у разі загострення оперативної обстановки в період проведення виборчої компанії", - йдеться у повідомленні.

Аксьонов також вважає, що ідеї тероризму поширюються через інтернет. У зв'язку з цим, "глава" Криму має намір проводити "профілактичний вплив" на тих, хто, на його думку, найбільш схильний до впливу ідеології тероризму.

"Зазначені фахівці повинні надавати адресний профілактичний вплив на категорії осіб, найбільш схильних або таких, що вже потрапили під вплив ідеології тероризму", - заявив Аксьонов.

Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв засудив подібну заяву і написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", що такі наміри свідчать про можливу нову хвилю обшуків і незаконних затримань в Криму.

"Черговий виклик правам і свободам людини в окупованому Криму. Прикриваючись "тероризмом" готуються масові акції залякування, шантаж і звинувачення", - написав Джемілєв.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада