Аксьонов погрожує в'язницею українським нардепам

Глава окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов пообіцяв зробити все, щоб українські народні депутати, які приймали рішення "проти Криму", не змогли потрапити на його територію
Depo.Влада
26 квітня 2016 10:06
ФОТО: depo.ua

Так він прокоментував намір депутатів Верховної Ради звернутися в ОБСЄ з пропозицією відвідати Крим, передає depo.ua з посиланням на ТАСС.

"Обіцяю, що всі, хто голосував або виступав за будь-які рішення проти Криму, на територію "республіки" не потраплять. А якщо хтось просочиться і я про це дізнаюся, зроблю все можливе для того, щоб для них відкрили двері СІЗО", - сказав він.

Аксьонов зазначив, що влада Криму не буде перешкоджати приїзду українців, які визнають анексію Криму.

"А тим, хто діє за своєю програмою, намагається максимально нашкодити "республіці", не раджу сюди приїжджати. По-перше, їх ніхто не пустить, а по-друге, навіть якщо пустять, самі громадяни не дадуть їм тут блукати вулицями", - додав Аксьонов.

Минулого тижня стало відомо, що депутати Верховної Ради мають намір звернутися в ОБСЄ з пропозицією відвідати Крим, щоб оцінити стан свободи слова на півострові. Таке рішення було прийнято на засіданні парламентського комітету з питань свободи слова та інформаційної політики.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада