Аксьонов не вірить, що Крим замінить росіянам Туреччину та Єгипет

Очільник окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов заявив, що курорти півострова зараз не можуть стати альтернативою курортам Єгипту і Туреччини для російських туристів
Depo.Влада
24 грудня 2015 06:37
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в ефірі телеканалу НТВ, передає depo.ua з посиланням на РБК.

За словами Аксьонова, за рік Крим не зміг підняти економіку на такий рівень, "щоб відремонтувати, привести в порядок і створити сервіс" на території туристичних об'єктів, такий же, як у Туреччині чи Єгипті "які до цього 20 років йшли". Він підкреслив, що Туреччина і Єгипет "виросли" на туристах з Росії та України, які "піднімали" турецьку економіку.

На думку Аксьонова, щоб Крим зумів досягти результатів, співзначних з турецькими та єгипетськими, необхідно, "щоб запрацювала вся економіка.

"До тих пір, поки вся економіка не запрацює так, як вона повинна працювати в мирний час, з усіма витікаючими наслідками, з урахуванням особливого статусу Криму, проривних якихось моментів не буде", - заявив глава Криму.

У той же час Аксьонов зазначив, що в Криму є достатня кількість об'єктів інфраструктури, які можуть приймати туристів і забезпечувати гідний сервіс: як мінімум половина приватних санаторіїв на території півострова може забезпечити сервіс "близький" до турецького.

"Раніше наші туристичні об'єкти не були націлені на те, щоб цілий рік надавати послуги, у тому числі діагностичного характеру, пов'язані з медичним напрямком. На "переозброєння" потрібен час", - підкреслив Аксьонов.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада