Ахметов знову сплатив пікети шахтарів, - ЗМІ

Сьогодні під будівлею Міненерговугілля пройшов пікет людей, що видавали себе за шахтарів з державних шахт
Depo.Влада
20 липня 2016 21:12
ФОТО: depo.ua
Ахметов знову сплатив пікети шахтарів, - ЗМІ
Ахметов знову сплатив пікети шахтарів, - ЗМІ

Сотня людей повісила перед входом до міністерства кілька манекенів на імпровізованій шибениці, передає depo.ua з посиланням на Uainfo.

Ахметов знову сплатив пікети шахтарів, - ЗМІ - фото 1

Присутні вимагали не купувати вугілля за демпінговими цінами з окупованої території, Росії та Південно-Африканської Республіки. На думку пікетувальників, українські шахти здатні добувати досить вугілля для забезпечення країни, необхідно тільки підняти ціну і перестати купувати у конкурентів. Організатором заходу виступив, пов'язаний з олігархом Рінатом Ахметовим профспілковий лідер, екс-депутат від БЮТ Михайло Волинець.

Підвищення закупівельної вартості вугілля як від приватних, так і від державних компаній призведе до підвищення тарифів на електроенергію і воду для населення. Практично всі українські запаси антрацитової групи вугілля знаходяться на окупованій території і у монополіста ДТЕК (власник Рінат Ахметов), державні шахти здобувають газову групу вугілля, якої є в надлишку.

Ахметов знову сплатив пікети шахтарів, - ЗМІ - фото 2

Ахметов знову сплатив пікети шахтарів, - ЗМІ - фото 3

"Ми поступово відмовляємося від антрацитової групи, але поки у нас є вибір, підвищити ціну або купити на відритому ринку", - прокоментували ймовірність підвищення закупівельної ціни вугілля в Міненерговугілля.

Присутні влаштували перфоманс і повісили на шибениці перед входом до міністерства кілька манекенів з прізвищами Вакараш, Кузяра, Трегубенко, Кадиров - хто ці люди в міністерстві не знають.

"Вони не є співробітниками міністерства і не мають ніякого відношення до рішень, які приймає міністерство", - повідомили в Міненерговугілля.

Нагадаємо, цю подію експерти пов'язують з політичними амбіціями Михайла Волинця, який бажає повернутися до Верховної Ради. Це не перша акція Волинця в інтересах Ахметова. Раніше ЗМІ вже повідомляли про мітинги, організовані незалежною профспілкою гірників, яку очолює Михайло Волинець.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада