Афанасьєва, який відмовився свідчити проти Кольченка, знов вдарили на допиті

Генадія Афанасьєва, який відмовився лжесвідчити проти Олега Сенцова і Олександра Кольченка, вдарив розлючений ФСБшник
Depo.Влада
13 серпня 2015 20:16
ФОТО: depo.ua

Про це адвокат Олександр Попков написав у своєму Фейсбуці, передає depo.ua.

"В середу, 12 серпня, я відвідав в СІЗО-1 м. Ростова-на-Дону Геннадія Афанасьєва, засудженого у справі Олега Сенцова. Він розповів, що 6 серпня до нього в СІЗО ФСБ приходив все той же оперативник ФСБ, який відвідував його в північно-кавказькому окружному військовому суді. Вимагав зізнатися, хто його змусив відмовитися від свідчень на Сенцова. Гена з ним не розмовляв, читав про себе молитви. Оперативник розсердився і сильно ударив ззаду по гомілці. Дійсно, ззаду на ікрі я побачив велику гематому зелено-жовтого кольору, що вже розсмоктується", - написав Попков.

На його прохання до Афанасьєва сьогодні прийшли представники Громадської наглядової комісії Ростовської області Юрій Блохін і Олег Полікарпов. Вони зафіксували на фото вже зникаючу гематому. Геннадій розповів їм про обставини отримання синця. Крім того, медики СІЗО-1 підтвердили діагноз довідкою і направили документи в Слідчий комітет Росії.

Адвокат Афанасьєва здивований позамежною безкарністю і цинізмом спецслужбистів. Адже засудженого у серйозній справі регулярно відвідують адвокат і ГНК, велику увагу приділяють ЗМІ.

"А приходить такий оперативник ФСБ в СІЗО і прямо під відеокамерами із злості штовхає людину, - обурюється Попков. - Тобто він свідомо розуміє, що його ніхто не здасть і можна чинити все що завгодно з беззахисним ув'язненим. Та все ж спасибі цьому знавіснілому товаришеві, що залишив нам докази побиття. Звичайно ж, як і по Сенцову, нам скажуть, що це він сам себе ударив. Але у них там все у відеокамерах, хай підтвердять, ми повіримо".

Раніше адвокат заявив, що ФСБ погрожує Афанасьєву вбивством.

Як повідодмлялось, на засіданні по справі Сенцова і Кольченка в Ростові-на-Дону Афанасьєв сказав, що всі раніше дані ним свідчення були отримані під тортурами.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua