Аеророзвідка полку "Дніпро-1" оприлюднила нові докази невинуватості Савченко

Аеророзвідка полку "Дніпро-1" опублікувала докази того, що українська льотчиця Надія Савченко, яка утримується на території Російської Федерації, не винна в загибелі двох російських журналістів у Луганській області
Depo.Влада
17 вересня 2015 20:28
ФОТО: depo.ua

Відповідний відеозапис оприлюднено на сторінці прес-служби полку у "Фейбуці" Facebook, повідомляє depo.ua.

"Ми вважаємо, що дане відео є підставою для зняття з Надії будь-яких звинувачень, і просимо максимально розповсюдити його. Ні в кого немає сумнівів, що Надія не винна. Але ми демонструємо це на практиці. За цей рік вона стала символом сили духу українського народу. Кожен з нас повинен молитися за її визволення з полону окупантів. І я сподіваюся, що дане відео хоч трохи в цьому допоможе", - заявив народний депутат, почесний командир полку "Дніпро-1" Юрій Береза.

Так, на відео показано політ безпілотника аеророзвідки "Дніпра-1" над вишкою, з якої Савченко нібито вела коригування вогню під час артилерійського обстрілу, та місцем, де загинули російські журналісти. На основі даних з БПЛА розвідники доходять висновку, що 1) залізти на вишку фізично для звичайної людини не є можливим, 2) місце загибелі журналістів розташоване на значній відстані від вишки та не потрапляє у поле зору людини, яка теоретично веде з неї спостереження.

Нагадаємо, що 15 вересня Донецький міський суд Ростовської області залишив Савченко під вартою ще на півроку. Розгляд справи льотчиці по суті розпочнеться 22 вересня.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua