Адвокату Савченко погрожують кримінальним переслідуванням за розголошення матеріалів справи

Адвокату Надії Савченко, яка знаходиться в московській в'язниці, Ігорю Фейгину погрожують кримінальною справою за публікацію матеріалів кримінальної справи
Depo.Влада
2 липня 2015 16:42
ФОТО: depo.ua

Про це сам Фейгін написав у "Твіттері", передає depo.ua.

"Отже, мені знову погрожують кримінальною справою. Тепер за розголошення протоколу допиту Плотницького. В який уже раз", - написав він.

Раніше Фейгін повідомив, що ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький виступить у якості свідка у московському суді у справі народного депутата Надії Савченко, яку незаконно утримують у російському СІЗО.

Нагадаємо, Савченко заявила, що Плотницький минулого року був серед тих бойовиків, які викрали її на території окупованої Луганської області і силоміць вивезли її на територію Росії, передавши російським силовикам.

Адвокати Савченко, яку незаконно утримують у російській в'язниці, оприлюднили перші матеріали кримінальної справи, сфабрикованої проти неї у Росії, зокрема протокол допиту ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького.

Крім того, під час розгляду доказів невинуватості Савченко, оскільки є відео, на якому вона у полоні за кілька годин до загибелі російських журналістів, адвокати вимагатимуть очної ставки з Плотницьким.