Адвокати Януковича вкотре зірвали суд

На сьогоднішнє засідання Оболонського районного суду міста Києва, який розглядає держзраду президента-втікача Віктора Януковича, не з'явилися захисники останнього

Про це заявив головуючий суддя Владислав Дев'ятко під час засідання, передає Depo.ua.

"На сьогоднішнє засідання не з'явилися захисники Горошинський і Байдик. Вони зранку подали заяву, що їх викликав для узгодження правової позиції обвинувачений Янукович Віктор Федорович, у зв'язку з цим вони поїхали до Москви", - сказав Дев'ятко.

Засідання перенесли на 9:00 22 жовтня.

Додамо, що в суді тривають дебати - виступає сторона захисту.

Нагадаємо, Оболонський райсуд Києва запросив екс-президента Віктора Януковича виступити з останнім словом в суді 12 жовтня.

Однак сторона захисту підозрюваного Януковича, яка виступала в межах судових дебатів 1, 2, 5, 8, 10 і 12 жовтня не завершила свій виступ.

Тож 12 жовтня заключне слово Януковича в суді перенесли.

Довідка: 29 червня 2017 року Оболонський районний суд ухвалив рішення про початок спеціального судового провадження щодо Януковича. ГПУ підозрює Януковича у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 ("Державна зрада"), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 ("Пособництво в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України"), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 437 ("Пособництво у веденні агресивної війни") Кримінального кодексу України.

Януковичу інкримінують вчинення державної зради 1 березня 2014 року, коли він звернувся з письмовою заявою до президента Росії з проханням використовувати російські війська на території України. Згодом це призвело до втрати Україною Криму та об'єктів держвласності на суму понад 1,080 трлн грн.

Влітку Янукович заявив, що не має наміру більше брати участь в судовому процесі у справі про держзраду і відкликає своїх захисників. Після цього у справі кілька разі змінювалися державні адвокати.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна