Адвокати Сенцова знайшли свідка в Криму

Адвокат Сенцова Дмитро Дінзе розшукав у Криму дівчину, що в оперативних матеріалах ФСБ у справі Сенцова-Кольченка фігурує під ім'ям "Ангеліна"
Depo.Влада
5 серпня 2015 14:21
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Радіо Свобода.

Згідно з документами справи, вона брала участь у зборах групи Сенцова, про які розповідає один зі свідків.

"Протягом усього цього часу, з моменту затримання Сенцова і Афанасьєва, я весь час перебувала в Криму, в Сімферополі, і зі мною не зв'язувались ні телефоном, ні особисто, ніхто мене не викликав, на контакт зі мною не виходив і ні про що не сповіщав", - розповіла дівчина захиснику.

Вона підтвердила свою участь у зустрічах проукраїнських активістів, проте заявила, що під час їх проведення ні про які радикальні дії не йшлось. Про існування групи "Правий Сектор Криму" дівчина не чула.

Нагадаємо, активісту Олександру Кольченку приписують членство у неіснуючій екстремістській організації "Біла студентська дія" під керівництвом Арсенія Яроша. Натомість з 2010 по 2013 рік Кольченко був активним учасником незалежної профспілки "Студентська дія", що відстоювала доступну освіту і дотримання прав студентів.

У середу, 5 серпня, в Північно-Кавказькому окружному військовому суді тривають слухання у справі українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка, яких звинувачують в організації терактів у Криму.

Як повідомлялось, ключовий свідок обвинувачення на суді відмовився свідчити проти Сенцова і Кольченка. Він пояснив, що попередні свідчення дав під тиском.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua