Адвокати Савченко подали скаргу в ООН

Адвокат української льотчиці Надії Савченко Марк Фейгін звернувся до Робочої групи ООН з довільних затримань і до спеціального доповідача ООН з питань правозахисників
Depo.Влада
22 березня 2016 09:18
ФОТО: depo.ua

Про це Фейгін повідомив на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Він нагадав, що Савченко не збирається подавати апеляцію на вирок суду, що не дає можливість оскаржити результат у Європейському суді з прав людини. Тому захист вирішив звернутися в ООН.

"Не дивлячись на мою незгоду з Надею в цьому питанні, я все ж перестрахувався і запустив кілька міжнародних процедур для її звільнення. Перша процедура йде через Робочу групу ООН з довільних затримань... Друга процедура - звернення до спеціального доповідача ООН з правозахисників", - написав Фейгін.

Тим часом Савченко доправили в Донецький суд Ростовської області для оголошення вироку.

Нагадаємо, вчора суд Донецька Ростовської області зачитав звинувачення Савченко в убивстві російських журналістів у Луганській області. Її також звинувачують у незаконному перетині кордону Росії.

Довідка: Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар" влітку 2014 року потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України і незаконному перетині російського кордону. Російські прокурори вимагають для українки 23 роки тюрми у колонії загального режиму.