Адвокати побачили у словах Путіна надію на обмін Савченко

Адвокати українського народного депутата Надії Савченко зрозуміли заяву президента Росії Володимира Путіна як готовність до обміну Савченко на російських військових

Про це у своєму "Твіттері" написав адвокат Савченко Марк Фейгін, передає depo.ua.

"Отже, питання обміну українців, і насамперед Надії Савченко, на російських військовослужбовців припустимо, з точки зору Путіна", - написав Фейгін.

"Сторона захисту Савченко сподівається на швидку реалізацію плану по обміну. Так чи інакше, ми будемо сприяти у прискоренні. Надя цього хоче", - додав він. 

Нагадаємо, сьогодні під час прес-конференції президент Росії Володимир Путін прокоментував можливість обміну арештованих на Росії Надії Савченко, Олега Сєнцова, Олександра Кольченка та інших українців на ГРУшників Єрофеєва і Алєксандрова.

"Обмін має бути рівноцінним і разом з нашими колегами спокійно це все обговорити і продовжити те, на чому ми наполягали, і те що пропонує президент України. Треба звільняти людей з обох сторін, передусім людей з Донбасу і українських військовослужбовців. Обмін має бути рівноцінним", – сказав Путін.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада