Адвокати побачили у словах Путіна надію на обмін Савченко

Адвокати українського народного депутата Надії Савченко зрозуміли заяву президента Росії Володимира Путіна як готовність до обміну Савченко на російських військових
Depo.Влада
17 грудня 2015 12:44
ФОТО: depo.ua

Про це у своєму "Твіттері" написав адвокат Савченко Марк Фейгін, передає depo.ua.

"Отже, питання обміну українців, і насамперед Надії Савченко, на російських військовослужбовців припустимо, з точки зору Путіна", - написав Фейгін.

"Сторона захисту Савченко сподівається на швидку реалізацію плану по обміну. Так чи інакше, ми будемо сприяти у прискоренні. Надя цього хоче", - додав він. 

Нагадаємо, сьогодні під час прес-конференції президент Росії Володимир Путін прокоментував можливість обміну арештованих на Росії Надії Савченко, Олега Сєнцова, Олександра Кольченка та інших українців на ГРУшників Єрофеєва і Алєксандрова.

"Обмін має бути рівноцінним і разом з нашими колегами спокійно це все обговорити і продовжити те, на чому ми наполягали, і те що пропонує президент України. Треба звільняти людей з обох сторін, передусім людей з Донбасу і українських військовослужбовців. Обмін має бути рівноцінним", – сказав Путін.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада