Колобов намагався втекти з іспанської в'язниці за "липовими" документами

Генеральна прокуратура України запобігла звільненню з-під варти в Іспанії колишнього міністра фінансів України Юрія Колобова через підробний лист, який надали його адвокати
Depo.Влада
19 жовтня 2015 14:45
ФОТО: depo.ua

Так, українське бюро Інтерполу повідомило, що від компетентних органів Іспанії надійшов запит щодо надання додаткової інформації стосовно Колобова. До запиту було додано копію листа за начебто підписом заступника генпрокурора України Юрія Столярчука, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу ГПУ.

В цьому листі йшлося, що Колобов у кримінальному провадженні, яке триває в Україні стосовно нього, має процесуальний статус свідка, а не підозрюваного. Вказаний лист був наданий іспанській феміді захисниками Колобова.

Генпрокуратура заявляє, що зазначений лист є підробленим. За фактом підробки вказаного листа розпочато розслідування за ознаками злочину, передбаченого ч. ч. 1, 4 ст. 358 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що проти Колобова ведеться розслідування за ч. 5 ст. 191 - Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. В Іспанію вже направлено запит про екстрадицію Колобова в Україну. Водночас він звертався до іспанського суду з проханням про звільнення під заставу.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад