Адвокати переконують Савченко не вдаватися до сухого голодування

Адвокати намагаються відмовити арештовану на Росії українську льотчицю і народного депутата Надію Савченко від сухого голодування
Depo.Влада
8 грудня 2015 13:48
ФОТО: depo.ua

Про це в коментарі телеканалу "112 Україна" в Києві повідомив адвокат Марк Фейгін, передає depo.ua.

"Я підтверджую, що Савченко збирається голодувати. Зараз триває боротьба між нею і адвокатами, щоб відмовити її від сухого голодування", - сказаві Фейгін.

Він пояснив, що без води голодувати можна не більше 8 діб, а "суду в Росії" немає, і можливість обмін Савченко на ув’язнених в Україні ГРУшників і Олександра Александрова і Євгена Єрофеєва під загрозою.

Нагадаємо, що вчора Віра Савченко повідомила про намір її сестри оголосити сухе голодування після вироку російського суду, який очікується 24 грудня

Довідка. Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар" влітку 2014 року потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України. Савченко загрожує до 25 років ув'язнення.