Адвокати Лукаш вимагають завести справу на заступника Шокіна

Адвокати Олени Лукаш вимагають розпочати кримінальне провадження стосовно заступника Генерального прокурора України Юрія Столярчука
Depo.Влада
13 серпня 2015 14:48
ФОТО: depo.ua

 Про це повідомляє depo.ua з посиланнямн  на сторінку "Фейсбук", яку адвокати завели під захист Лукаш.

"12 серпня 2015 року ми звернулись до Генпрокуратури України із заявою про наявність у діях заступника Генерального прокурора України Столярчука Ю.В. ознак кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 364, ч.2 ст. 366, ч.2 ст. 372 КК України", - сказано в повідомленні.

Адвокати Лукаш вимагають завести справу на заступника Шокіна - фото 1

"Мова йде про внесення завідомо неправдивих відомостей до офіційних документів, притягнення Лукаш О.Л., як завідомо невинуватої до кримінальної відповідальності з обвинуваченням у вчиненні особливо тяжкого злочину, зловживання своїм службовим становищем", - вважають адвокати. 

Адвокати Лукаш вимагають завести справу на заступника Шокіна - фото 2

Вони наполягають, що факти, якими ГПУ обґрунтовує підозру Лукаш "не відповідають дійсності, є фактично вигаданими і не підтверджуються жодними доказами", при цьому адвокати стверджують, що це "встановлено і підтверджується матеріалами кримінального провадження".

Адвокати Лукаш вимагають завести справу на заступника Шокіна - фото 3

Крім того, адвокати зазначають, що в наслідок дій Стоялрчука, які вони вважають протиправними, до Ради Європейського союзу були подані дані та прийнято рішення про продовження санкцій щодо Лукаш.

Адвокати Лукаш вимагають завести справу на заступника Шокіна - фото 4

"Наслідком таких протиправних дій, пов'язаних із внесенням до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, стало подання Раді Європейського Союзу неправдивих відомостей для прийняття рішення про продовження санкцій стосовно Лукаш О.Л.

"Ми сподіваємось, що ГПУ виконає вимогу статті 214 КПК України і внесе відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочне розслідування", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо,що Лукаш підозрюють у заволодінні державними коштами шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненим за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах. Також її підозрюють у службовій підробці, що спричинило тяжкі наслідки.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua