Адвокати ГРУшників відмовились співпрацювати з захисниками Савченко

Адвокат ув’язненої на Росії українки Надії Савченко Ілля Новіков пропонував адвокатам ГРУшників співпрацювати щодо обміну підзахисних
Depo.Влада
18 квітня 2016 20:55
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі "Громадського" заявив захисник російського спецпризначенця Олександра Александрова Валентин Рибін, передає depo.ua.

"Сьогодні відбулася моя розмова з Новіковим, який зробив мені пропозицію відмовитися подавати апеляцію і написати заяву на помилування. А вони зі свого боку будуть сприяти цьому", — заявив адвокат.

Водночас Рибін наголосив, що це "абсолютно неприйнятно" для сторони захисту ГРУшників.

Також адвокат повідомив, що лише завтра обговорюватиме можливу апеляцію з підзахисним Александровим.

"Мій підзахисний своєї думки з приводу вироку ще не висловлював. Завтра я зустрінуся з Олександром, і ми цей вирок обговоримо", — зазначив Рибін.

Нагадаємо, 18 квітня російських спецпризначенців Александрова та Єрофєєва визнали винними та засудили до 14 років ув’язнення з конфіскацією всього майна.

Їх звинуватили в участі в терористичній організації і здійсненні теракту. Також суд визнав їх винними, зокрема, у веденні агресивної війни за попередньою змовою проти України, будучи діючими військовослужбовцями ЗС РФ.

В той же час, засуджена на Росії українка Надія Савченко звернулася до Міністерства юстиції України з проханням розпочати процедуру її повернення на батьківщину.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада