ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Адвокат звинуватив НАБУ у фальсифікації "справи Мартиненка"

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) продовжує спроби фальсифікувати так звану справу Мартиненка вже після передачі її до суду, схиляючи утримуючого в ізоляторі Павла Скаленка підтвердити сфабриковані факти кримінального провадження щодо Мартиненка

Depo.Влада
13 жовтня 2018 21:14
ФОТО: depo.ua

Про це заявив його адвокат Олександр Усович, повідомляє Depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

На думку адвоката, НАБУ грубо порушив право на захист Павла Скаленка, який був затриманий після його добровільного приходу в САП.

"Скаленко 11 жовтня добровільно прийшов до САП з'ясувати, чому його ім'я безпідставно фігурує у так званій "справі Мартиненка". НАБУ і САП, незважаючи на гучні заяви про розшук, тиждень не звертали уваги на його повернення в Україну після медичної реабілітації. А під час приходу в САП затримали Скаленка, НАБУ голосно заявило про свою перемогу", – сказав Усович.

Адвокат упевнений, що метою цього затримання були спроби НАБУ "натиснути" на Скаленка в СІЗО і схилити його до підтвердження сфабрикованих фактів кримінального провадження по так званій "справі Мартиненка".

"У вихідний день, у суботу 13 жовтня, НАБУ немотивовано призначило допит Павла Скаленка в СІЗО. Коли я терміново туди приїхав, телефони обох детективів не відповідали. Як з'ясувалося, вони вже були в ізоляторі тимчасового тримання та без присутності захисника "обробляли" мого клієнта", – повідомив адвокат.

"Ми юридично зафіксували порушення права Павла Скаленка на захист і ще ряд грубих процесуальних порушень з боку детективів НАБУ. Захист клопотатиме про усунення цих детективів від справи. Відчайдушні спроби НАБУ сфальсифікувати справу через майже 3 роки після його відкриття і вже після передачі його в суд - це чітке свідчення того, якими "білими нитками" вона шита. Ця справа розвалиться в будь-якому суді, а всіх винних ми притягнемо до кримінальної відповідальності", – заявив захисник.

Нагадаємо, 13 жовтня суд застосував до підозрюваного по справі НАБУ про заволодіння коштами НАЕК "Енергоатом" Павла Скаленка обраний раніше запобіжний захід у вигляді тримання під вартою у СІЗО до 23 листопада.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада