Адвокат Януковича звинуватив СБУ у підготовці спецоперації проти нього

Адвокат екс-президента Віктора Януковича Віталій Сердюк заявив про існування інформації, нібито СБУ готує спецоперацію для штучної фальсифікації матеріалів, щоб усунути адвокатів від ведення кримінального провадження
Depo.Влада
5 серпня 2016 23:16
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"З трьох джерел, які заслуговують на довіру, стало відомо про підготовку СБУ спецоперації, метою якої є штучна фальсифікація матеріалів з метою фактично усунути нас, як адвокатів, від ведення цього кримінального провадження. Є підозра про те, що в даному випадку служба безпеки відпрацьовує замовлення, що надійшло від представників влади", – сказав адвокат.

На думку Сердюка, ситуація свідчить про те, що "правоохоронна система України не змогла, фактично, у нормальному, цивілізованому, змагальному процесі довести свою позицію і вирішила діяти методами сили щодо адвокатів".

"Повторюю, мета цієї спецоперації – це відсторонення від ведення даного провадження, створення перепон законній адвокатській діяльності моій і мого адвокатського об'єднання, а також здійснення тиску на представників адвокатури", – зазначив Сердюк.

Раніше Сердюк заявляв, що звернувся до Ради адвокатів міста Києва з проханням про допомогу у захисті його професійних прав.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада