Адвокат Януковича заманює слідчих ГПУ на Росію

Екс-президент Віктор Янукович, який отримав на Росії політичний притулок і надав відомості про нову адресу свого проживання Генеральній прокуратурі України, очікує поновлення розслідування проти себе у "справі Майдану"
Depo.Влада
13 жовтня 2016 21:55
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив його адвокат Віталій Сердюк в ефірі Громадського, передає Depo.ua.

"Янукович подавав до російської генпрокуратури дані про адресу свого місця проживання ще рік тому. За даною адресою від Генпрокуратури вимагали проведення слідчих дій, - каже Сердюк. Віктор Янукович намагався більш як 2 роки поновити розслідування цієї справи і добитись передання її до суду".

Адвокат стверджує, що ГПУ відмовлялася сприймати місце проживання Януковича, аби не поновлювати розслідування. Проте після офіційного підтвердження з боку російських компетентних органів Генпрокуратура має втратити свій останній аргумент проти поновлення справи, вважає адвокат.

На думку Сердюка, слідчі органи та Генпрокуратура стали заручниками політиків і не проводять ніяких дій щодо розслідування проти Януковича, хоча мали прибути до екс-президента за адресою проживання і взяти покази.

"Зараз завдання захисту — поновити ці справи та передати їх найскорішим чином до суду, щоб була можливість у суспільстві з’ясувати, хто має нести по них відповідальність", - зазначив адвокат.

Він також повідомив, що Віктор Янукович не отримував російського громадянства і не планує його набувати.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада