Адвокат: У справі Кольченко багато несподіванок, важко передбачити хід дебатів

Захист у справі українського режисера Олега Сенцова і анархіста Олександра Кольченка не виключає несподіванні повороти під час дебатів
Depo.Влада
10 серпня 2015 20:51
ФОТО: depo.ua

Про це розповіла адвокат Кольченко Світлана Сидоркіна, передає depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"Стадія подання доказів завершилася. На наш погляд, кваліфікація, поставлена нашим підзахисним (тероризм), не знайшла підтвердження. Захист розпочинає підготовку дебатів, які розпочнуться 19 серпня о 10:00. У дебатах виступить звинувачення, виступить захист. Олег Сенцов також планує взяти у них участь. Наприкінці засідання Сенцов і Кольченко виступлять з останнім словом", - сказала Сидоркіна.

Тривалість дебатів законодавством не регулюється. Але, як передбачає адвокат, все, швидше всього, закінчиться за один день. "Втім, у цій справі вже було стільки несподіванок, що не можна нічого передбачати точно. Наприклад, у моїй практиці ніколи ще не було, щоб підсудний, який уклав угоду зі слідством, на суді відмовився від своїх свідчень. І фактично дав протилежні, як це було у нас з Геннадієм Афанасьєвим", - додала вона.

Загалом Сидоркіна відзначила непереконливість представлених звинуваченням доказів: "У п'ятницю виступали свідки з боку захисту. Це був відпочинок для тих, що слухають, - нормальні адекватні люди й переконливі свідчення. Не те, що ми почули з того боку, де були то незрозумілі "таємні співробітники", то колишні кримінальні злочинці".

Раніше суд відмовився долучити офіційні довідки від "Правого сектора" за підписом Яроша про те, що Олег Сенцов і Олександр Кольченко не є членами організації та партії.

Як повідомлялось, Кольченко в російському суді визнав свою участь у підпалі офісу "Партії регіонів" у Криму.  При цьому він підкреслив, що не має відношення до "Правого сектору". "За переконаннями я анархіст і антифашист. Націоналістичні переконання не поділяю", - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні суд частково визнав, що ФСБшники били Сенцова.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua