Адвокат Супрун готує скаргу на суддю

Адвокат Уляни Супрун  Анатолій Гасюк подаватиме скаргу на дії судді Окружного адміністративного суду Києва Сергія Каракашьяна у Вищу раду правосуддя

Про це він сказав на брифінгу після засідання суду, передає Depo.ua.

Гасюк заявив, що вранці секретар суду повідомляла захисту про те, що суд 14 лютого о 12.00 буде оголошувати рішення.

"Саме для цього ми прийшли. Коли суддя вийшов, він змінив своє рушіння нікого про це не повідомивши. Суддя вийшов з нарадчої кімнати не оголосити рішення, а встановити якісь нові докази чи факти. Він не мав права цього робити, оскільки законодавство передбачає, що суддя може виходити з кімнати лише для відпочинку чи з'ясування інших фактів, які вже оголошувалися у справі", - повідомив адвокат Супрун.

"Далі суддя по суті відмовив нашим клопотанням але скасував ухвалу суду. По суті суд задовольнив і скасував, але з власної ініціативи. Така поведінка суду, як було визначено вчора Кабміном, заслуговує на окреме дослідження Вищої ради правосуддя. Ми сьогодні подамо скаргу на дії судді, щоб вони були належним чином розглянуті і досліджені", - додав Гасюк.

Нагадаємо, сьогодні, 14 лютого, Окружний адмінсуд Києва вирішив скасувати попереднє рішення, яке забороняло Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я.

Перше засідання розгляду справи Супрун по суті відбудеться завтра, 15 лютого.

Довідка: 5 лютого нардеп від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук повідомив, що суд задовольнив його позов і заборонив Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я.

7 лютого уряд оскаржив у суді відсторонення Супрун.

Згодом вона уточнила, що суд заборонив їй вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра. Водночас Супрун дозволено здійснювати повноваження, які були делеговані їй як заступнику міністра.

11 лютого Окружний адміністративний суд Києва почав розгляд клопотання Міністерства юстиції про скасування заборони Уляні Супрун бути в. о. голови МОЗ.

12 лютого Окружний адміністративний суд Києва не виніс рішення за клопотанням Міністерства юстиції щодо Уляни Супрун.

Водночас 13 лютого Кабмін дозволив Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я України, зокрема, підписувати документи щодо розподілу ліків та вакцин.

Також Кабмін вирішив звернутися до Вищої ради правосуддя зі скаргою на суддю Окружного адмінсуду Києва.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна