Адвокат Савченко вступився за Каська: Якби не він, у нас не було б доказів її алібі

Якби не заступник генпрокурора Віталій Касько, у захисту Надії Савченко не було б реальних доказів алібі льотчиці
Depo.Влада
15 лютого 2016 16:43
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" написав адвокат Савченко Ілля Новіков, передає depo.ua.

"У лютому 2015 я попросив його витягнути з-під сукна запит ГПРФ у справі Савченко і направити нарешті офіційну відповідь. Коли про це стало відомо, на нього тут же накинулися з різних боків - він цим допоміг ворогові, визнав законність суду над Надією. Характеристики за місцем служби в авіаполку передали негативні, а треба було заднім числом зробити позитивні... Тоді б її, звичайно, відразу відпустили, з хорошими-то характеристиками", - написав він.

Новіков від себе особисто і від імені Савченко висловив подяку Каську.

"Якби не він, у нас не було б реальних доказів її алібі у вигляді телефонної деталізації. Тільки статус делегата ПАРЄ і загальні міркування. А російський суд не давився б прямо в цю хвилину, поки я це пишу, в нарадчій кімнаті з клопотанням про призначення експертизи по надісланих тоді ГПУ даних, розуміючи, що задовольнити його не можна, а відмовляючи, вони остаточно розчохляються", - підкреслив адвокат.

За словами Новікова, з Каськом він тричі перетинався по справах Савченко та інших українців, і той завжди швидко допомагав вирішити те чи інше питання, не ухилявся від відповідальності.

Нагадаємо, 15 лютого заступник генпрокурора Віталій Касько заявив про свою відставку.

У Генеральній прокуратурі заявили, що заступник генпрокурора Віталій Касько ігнорував реформу прокуратури.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада