Адвокат Савченко розповів, як воював із "бюрократичними ідіотами" із СБУ

Адвокати Надії Савченко в Україні більше відчувати підтримку, а ніж тиск чи протидію. Однак їм довелося зіткнутися з "бюрократичними ідіотами" у СБУ
Depo.Влада
26 травня 2016 15:42
ФОТО: depo.ua

Про це розповів адвокат Савченко Марк Фейгін на прес-конференції.

Зокрема він розповів про начальника слідчого управління СБУ Василя Вовка, який відмовився надавати документи, які необхідно було долучити до справи.

"Ця людина, начальник слідчого управління генерал Василь Вовк. Кажу йому "Нам потрібен білінг телефонів". Він каже: "Я вам його не дам". Питаю: "Як вирішити цю проблему?" – "Ніяк". Причин не пояснив. Звертаюся до депутата Сергія Власенка щодо проблеми з Василем Вовком. Він іде до Наливайченка і говорить з ним про отримання документів. Мабуть там якась особлива лексика була вжита, але документи нам починають видавати. Потім той же Вовк, мабуть від образи, дає інтерв'ю і каже, що ми всі "агенти ФСБ", бо на Росії немає незалежних адвокатів.

Ми це приносимо Надії і кажемо, "ми все розуміємо, в Україні складний період, але як же так?". Після цього Надія пише дуже роздратованого листа, який викликав скандал. Не знаю, куди викликали Вовка, але за нього потім вибачалися декілька радників Порошенка", - розповідає Фейгін.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада